Z wykształcenia – logopeda i trener biznesu.

Praca to dla mnie prawdziwa życiowa przygoda i duże wyzwanie. Na co dzień zajmuję się terapią logopedyczną zarówno małych jak i dużych pacjentów. Specjalizuję się w korekcie wad wymowy u dzieci i dorosłych. Na problemy z wymową ludzi podchodzę w sposób holistyczny, dlatego też współpracuję ze specjalistami z zakresu ortodoncji, neurologopedii, psychologii, fizjoterapii oraz laryngologii.

Swoją wiedzę poszerzałam w poradniach logopedycznych m.in. w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu; Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu; w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 9 we Wrocławiu; Fundacji „Promyk Słońca” oraz w Dolnośląskim Centrum Ortodontyczno – Implantologicznym Ortodent, w którym konsultuję pacjentów w dalszym ciągu.

Jedenastoletnie doświadczenie sceniczne wykorzystuję w prowadzeniu szkoleń i wykładów dotyczących poprawnej wymowy i wystąpień publicznych. Prowadzę także zajęcia na kierunku logopedia. Każdy pacjent jest dla mnie osobnym przypadkiem. Do każdego podchodzę indywidualnie, gdyż uważam, że tylko dzięki takiemu nastawieniu można zrozumieć potrzebę człowieka i dobrać dla niego odpowiednią terapię.

Z zawodowego punktu widzenia nic nie cieszy mnie bardziej niż sukcesy moich podopiecznych w poprawianiu własnej wymowy. Prywatnie jestem mamą dwóch małych dżentelmenów – Kuby i Karola.